Login:
Hasło:

Napisz do nas!

O Firmie MODERE - była Neways International

Firma MODERE - była Neways International

          Historia Neways rozpoczęła się ponad dwadzieścia lat temu, gdy założyciele odkryli, że wiele podstawowych produktów higieny osobistej zawiera potencjalnie szkodliwe składniki, oni postanowili stworzyć linię alternatywnych środków higieny osobistej, bez wątpliwych składników.


          Firma Neways została utworzona w 1987 roku, oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty. Jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm sprzedaży bezpośredniej. Od 25 lat zmienia życie milionów ludzi na całym świecie.
          Z 2006 firma Neways była częścią grupy Golden Gate Capital z siedzibą główną w Springville, Utah w Stanach Zjednoczonych.


          W 2013 firma Neways została transformowana w MODERE. Oficjalne otwarcie MODERE w Europie odbyło się w październiku 2015.


          Modere to firma, która przeżywa ogromny rozwój na całym świecie. Zespół ponad dwa miliona Marketerów Społecznościowych, sprzedających produkty już w ponad 30 krajach na całym świecie (między nimi - USA, Europa, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Meksyk, Wielka Brytania, Japonia, Korea, Izrael, Polska, Rosja, Ukraina, Grecja, Niemcy, itd.) gwarantuje Ci pełne wsparcie i opiekę, abyś odniósł‚ swój własny sukces. Modere przygotowuje się do otwarcia reprezentacji nadał‚ w wielu innych krajach.


MODERE to:

                    - bezpieczne i najbardziej skuteczne produkty

                    - udoskonalone odżywianie

                    - wsparcie aktywnego stylu życia

                    - wzmocnienie ochrony i doskonała pielęgnacja skóry, ciała i włosów

                    - bezpieczna chemia gospodarcza dla zdrowia w Twoim domu

                    - możliwość uzyskiwania wysokich dochodów


Dzięki najwyższej jakości i bezpieczeństwu naszych produktów MODERE i wsparciu specjalistów, także możesz czuć się i wyglądać najlepiej.

Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości