Login:
Hasło:

Napisz do nas!

Liquid BioCell Pure 450 ml
Liquid BioCell Pure 450 ml

   Liquid BioCell® Pure jest to nutraceutyk (t.j. produkt wzbogacony o lecznicze substancje, których składnikiem są substancje występujące naturalnie w przyrodzie), wyróżniony nagrodami, produkt klinicznie nastawiony na promowanie zdrowia, aktywność stawów i młodszego wyglądu skóry.


   Nasza formuła zawiera CZYSTY skoncentrowany Liquid BioCell® (płynna komórka biologiczna) i ma opatentowany proces produkcji BIO Optimazed TM (zoptymalizowane biologicznie) idealna masa cząsteczkowa, którą twoje ciało może efektywnie wchłonąć.


   KORZYŚCI:

- Poprawia ruchliwość i natłuszczenie (smarowanie) stawów

- Redukuje dyskomfort stawów

- Promuje zdrową chrząstkę i tkankę łączną

- Zmniejsza suchość skóry

- Poprawia nawodnienie, jędrność, elastyczność skóry

- Zwiększenie zawartości Kolagenu w skórze

- Redukuje hialuronidazę - enzym odpowiedzialny za wiek skóry

- Poprawia mikrocyrkulację w skórze

- Promuje zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy

- Nie zawiera cukru, mniej niż 5 kalorii, zero węglowodanów

- Bardzo smaczny naturalny owocowy smak


   Wszystkie produkty formułowane z naszej ekskluzywnej Collagen/HA Matrix Technology przeciwdziałają foto-starzeniu skóry, wspierają stawy, sprawność mięśni, tkankę łączną, przywracają młodość skórze i wspierają zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.


   POZYCJONOWANIE:

Widzialne znaki starzenia i dyskomfort stawów, mogą być rezultatem typowego zużycia tkanki łącznej gdzie kolagen i kwas hialuronowy są istotne.

   Liquid BioCell® Pure uzupełnia te ważne substancje i klinicznie wskazuje do pracy.

   Liquid Bio Cell® jest tak znakomity, iż został nagrodzony w 7 U.S. i międzynarodowych patentach i uzyskał wielokrotne nagrody branżowe. Zostało to opisane na NBC, Dzień dobry Ameryka oraz Fox News.


   ZALECENIA/SPOSÓB SPOŻYWANIA:

Dobrze wstrząsnąć przed każdym spożyciem. Dla optymalnego wyniku pić jedną dużą łyżkę (15 ml.) dwa razy dziennie z rana i wieczorem.

Nie mrozić. Przechowywać nieotwarte pojemniki w chłodnym miejscu, z dala od światła słonecznego. Należy spożyć do końca terminu przydatności produktu.

Cena:   PLN 364.37 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości