Login:
Hasło:

Napisz do nas!

Cell Protect - Revenol  60 tabl.
Cell Protect - Revenol 60 tabl.

Wygraj wojnÄ™ z wolnymi rodnikami! CZYM SÄ„ WOLNE RODNIKI?


    Utlenianie - jest procesem, który najłatwiej można wytłumaczyć przedstawiając kilka przykładów z naszego codziennego życia - np. rozkrojone na pół jabłko, które po pewnym czasie zaczyna brązowieć, rdzę pojawiającą się na elementach z żelaza, które długo pozostają na zewnątrz i są narażone na działanie czynników pogodowych lub gumowy, ogrodowy wąż, który długo leżał na słońcu - to są przykłady tego czym jest proces utleniania.


    Nasz organizm jest tak samo lub w podobny sposób narażony na działanie wolnych rodników. Za każdym razem gdy wdychamy powietrze (tlen) w naszym organizmie zaczyna się proces, który powoduje tworzenie niestabilnych cząstek tlenu, które są właśnie nazywane WOLNYMI RODNIKAMI. Na szczęście dla naszego organizmu - jest on sam w stanie w naturalny sposób (ale tylko w pewnym stopniu) obronić się wytwarzając tzw. antyutleniacze.


    Z drugiej jednak strony nasz organizm nie jest w stanie sam wytworzyć wystarczającej ilości antyutleniaczy i powinniśmy zapewnić mu to poprzez odpowiednią dietę.


    Antyutleniacze neutralizują (zwalczają) wolne rodniki, a Cell Protect MODERE - REVENOL posiada bardzo dużą ilość naturalnych antyutleniaczy.


    Cell Protect MODERE - REVENOL jest bardzo silnym i co ważniejsze naturalnym antyutleniaczem, którego głównym zadaniem jest neutralizacja tych wolnych rodników, których nasz organizm nie jest w stanie "pokonać" sam. Poprzez unikatową kombinację składników (rozpuszczalny w wodzie ekstrakt z kory białej sosny nadmorskiej, rozpuszczalny w oleju ekstrakt z pestek winogron) Cell Protect MODERE - REVENOL dostarcza organizmowi nie tylko antyutleniaczy ale jego spektrum działania jest dużo szersze. Taka kombinacja składników jest doskonałym źródłem naturalnego ekstraktu kurkuminoidów oraz (OPCs).


    Witaminy A, C, E jak i również beta karoten oraz inne antyutleniacze są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. (OPCs) jest ok. 20 - krotnie silniejszym niż wit. C i 50 razy niż wit. E antyoksydantem.


        SKŁADNIKI Cell Protect MODERE - REVENOLU:


    • BETA KAROTEN - dopiero niedawno udokumentowano długotrwałe badania potwierdzające, że posiada doskonałe właściwości antyutleniające.

    • ZESTRYFIKOWANA WITAMINA C - jest podwójnie związaną formą witaminy C, co oznacza, że konfiguracja molekuł powoduje zwiększenie działania oraz aktywność w organizmie przez dłuższy czas. Ludzki organizm zużywa w trakcie doby ok. 80% wit. C, którą dostarczamy. Dla porównania wit. C, która jest zawarta w REVENOLU pozostaje w organizmie ponad trzy doby, a średnio od 5 do 10% zostaje wykorzystane przez nasz organizm.

    • NATURALNA WITAMINA E - (JAKO D ALFA TOKOFEROL) - w przyrodzie występuje 8 form wit. E ale ta forma została uznana za najlepszą w procesie "zwalczania" wolnych rodników w organizmie i podobnie jak beta karoten jest bardzo skuteczna w procesie niszczenia wolnych rodników. Witamina E rozpuszcza się w tłuszczach dlatego też jej najważniejszą funkcją w procesie zwalczania wolnych rodników jest ochrona błony komórkowej oraz tych tkanek organizmu, które zawierają tłuszcz.

    • EKSTRAKT Z PESTEK WINOGRON (VITIS VINIFERA) - otrzymywany z najsoczystszych winogron bogatych w aktywne procjanidyny (OPCs), które posiadają bardzo duże właściwości antyutleniające.

    • EKSTRAKT Z KORY SOSNY NADMORSKIEJ - nadaje lekko żółty kolor tabletce i lekko gorzko-słodkawy posmak. Dawniej kanadyjscy Indianie używali kory sosny do przyrządzania herbaty, która wg. ich wiedzy miała podnosić ogólnie sprawność wszystkich układów.

     • EKSTRAKT Z MIŁORZEBU JAPOŃSKIEGO - oprócz tego, że pełni funkcję typowego antyutleniacza jest również odpowiedzialny za transport antyutleniaczy w organizmie oraz ogólnie poprawia funkcjonowanie układu krążenia.

    • KURKUMINOIDY (M. IN. Z KORZENIA OSTRYŻU DŁUGIEGO) - główna rola jaką ma ten składnik to "zwalczanie" wolnych rodników w komórkach organizmu, tkankach (m. in. tkance łącznej) oraz narządach wewnętrznych jak i również zapobieganie tworzeniu się nowych rodników.


    Głównym zadaniem Cell Protect MODERE - REVENOLU jest usuwanie wolnych rodników z organizmu ale dzięki temu, że posiada bardzo unikalny i zarazem skomplikowany skład jest doskonałym preparatem wspierającym funkcję systemu oddechowego (SZCZEGÓLNIE U OSÓB Z ASTMĄ), PRZYSPIESZA GOJENIE SIE RAN I POPRAWIA OGÓLNIE JAKOŚĆ SKÓRY ORAZ TKANKI ŁĄCZNEJ. W CHWILI OBECNEJ SĄ PROWADZONE BADANIA NAD SZEROKIM ZASTOSOWANIEM REVENOLU JAKO PREPARATU WSPOMAGAJĄCEGO LECZENIE CHOROBY ALZHEIMERA. PRZECIWWSKAZANIA - NIE STWIERDZONO ŻADNYCH, NIE POLECANY DLA KOBIET W CIĄŻY (SZCZEGÓLNIE W PIERWSZYM TRYMESTRZE).


    ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI AKTYWNYCH W 1 TABLETCE:


EKSTRAKT Z PESTEK WINOGRON (PROANTOCYANIDYNA) - 20 mg

EKSTRAKT Z KORY BORÓWKI NADBRZEŻNEJ (PYCNOGENOL) - 15mg

ESTRYFIKOWANA WITAMINA C - 50 mg

BETA KAROTEN - 60 mg

EKSTRAKT Z GINKO BILOBA (MIŁORZEBU JAPOŃSKIEGO) - 10 mg

WITAMINA E - ( D ALFA TOKOFEROL) - 0,46 mg

EKSTRAKT KURKUMINOWY (KURKUMINOIDY) - 11,39 mg

Cena:   PLN 128.30 ZAMÓW
Zalecamy przejrzeć:

Omega 3 60 tabl.

PLN 92.82
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości