Login:
Hasło:

Napisz do nas!

FO-TI - Life Enhancer 120 tabl.
FO-TI - Life Enhancer 120 tabl.

    FO-TI MODERE - LIFE ENHANCER jest tym preparatem, którego głównym zadaniem jest ogólna rewitalizacja całego organizmu, ogólne podniesienie sprawności i funkcjonowania wszystkich układów, ze szczególnym uwzględnieniem układu hormonalnego.


    FO-TI - Life Enhancer jest preparatem, który został opracowany wg. chińskich receptur stosowanych już wiele wieków temu.


    Korzeń rośliny Polygoni Multiflori to pochodząca z Japonii roślina lecznicza, obecnie również rozpowszechniona na chińskich wybrzeżach. Tradycyjnie używana w celu zaopatrzenia systemu hormonalnego. Służy w celu wzmocnienia odporności organizmu, i poziomu pozytywnej wewnętrznej energii Qi.


    Reguluje i steruje podstawowe procesy w organiźmie co powoduje ywolnienie procesu starzenia się komórek. Dawni mistrzowie chińscy byli przekonania, że korzeń ten zachowuje młodość poprzez utrzymanie harmonii między energią Yin i Yang w organizmie.


    Preparat ten jest szczególnie polecany dla osób w tzw. wieku średnim - już po ok. 3 tygodniach przyjmowania preparatu powinny wystąpić pozytywne objawy w postaci ogólnego lepszego samopoczucia, wyższego poziomu energii, witalności oraz sprawności fizycznej i umysłowej.


    Głównym składnikiem preparatu jest KORZEŃ RDESTU CHlŃSKIEGO (RADIX POLYGONI MULTIFLORI).


    FO-TI MODERE - Life Enhancer jest wskazany przy syndromie chronicznego zmęczenia, wspiera w znaczący sposób funkcje niemal wszystkich układów.


    Zalecana dawka to od 3 do 5 tab.2 razy dziennie, jednak najlepsza zalecana dawka to 3 tab. 3 razy dziennie.


    Zaleca się stosowanie w zależności od wagi ciała:

- poniżej 68 kg wagi 2 do 3 razy dziennie 3 tabletki

- powyżej 68 kg wagi 2 do 3 razy dziennie 5 tabletek.

Cena:   PLN 98.25 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości