Login:
Hasło:

Napisz do nas!

Harmonizing Cream (Endau) 125ml.
Harmonizing Cream (Endau) 125ml.

Harmonizujący krem z wyciągiem z ziół.


Krem, którego formuła jest unikalną mieszanką fitoestrogenów i innych ziołowych wyciągów pomocnych w utrzymaniu równowagi hormonalnej kobiet zarówno w okresie menopauzy jak i reprodukcyjnym.


Zastosuj ¼ - ½ łyżeczki na obszary ciała gdzie skóra jest cienka i gładka.


NAJLEPSZA I NAJBEZPIECZNIEJSZA POSTAĆ NATURALNEGO PROGESTERONU Z NATURALNYCH EKSTRAKTÓW.


1 TUBKA ZAWIERA 125 ml kremu - na ok. 1 - 1,5 miesiÄ…ca regularnego aplikowania.


SKŁADNIKI KREMU:


Progesterone USP (UNITED STATES PHARMACOPEIA) - jest poza rządowa organizacja, której znak jest respektowany i rozpoznawany w 130 krajach na świecie. USP ustala bardzo wysokie kryteria i wymagania jeśli chodzi o jakość składników, ich dobór oraz pochodzenie. Ten znak otrzymują TYLKO i WYŁĄCZNIE produkty posiadające najwyższej jakości i zarazem najbezpieczniejsze, w optymalnych proporcjach składniki, które są zarówno produkowane jak i sprzedawane w USA oraz innych krajach, gdzie ten znak jest rozpoznawany i respektowany.


Krem ENDAU firmy NEWAYS posiada USP, co oznacza, że spełnił podczas bardzo szczegółowej i rygorystycznej kontroli wszystkie wymagania dotyczące :JAKOŚCI, CZYSTOŚCI ORAZ ŹRÓDŁA POCHODZENIA SKŁADNIKÓW, ICH BEZPIECZEŃSTWA I ZACHOWANIA PROPORCJI.


Wild Yam - ekstrakt z dzikiego yamu (najsilniejsza postać ekstraktu otrzymywana z dzikiego, meksykańskiego yamu, zwanego DIOSGENIN) jest to ekstrakt z korzenia. NEWAYS jako jedyna firma używa NAJSILNIEJSZEGO,A ZARAZEM NAJSKUTECZNIEJSZEGO SKŁADNIKA W PEŁNI POCHODZENIA NATURALNEGO. Dziki yam, który jest w kremie ENDAU jest biologicznie identyczny, który produkuje organizm każdej kobiety, struktura molekularna ekstraktu z yamu w ponad 98 % jest taka sama jak progesteron w organizmie kobiecym.


Apricot (Prunus armeniaca) Kernel Oil - olej z pestek moreli /ekstrakt/ -doskonale nawilża i zapewnia odpowiedni poziom wilgotności skórze.

Banana (Musa sapientum) Flower Extract - ekstrakt z kwiatu bananowca - powoduje,że cera na twarzy oraz pozostałe części skóry mają delikatny, rumiany kolor

Hydrolyzed Rice (Oryza sativa)

Spent Grain Wax

Aloe barbadensis Leaf Juice

Dimethicone

Stearyl Glyccerhetinate

Sorbitol


Pozostałe aktywne składniki aktywne kremu to:

TIAMINA ( witamina B1) - 5mg

RYBOFLAWINA ( witamina B2) - 5mg

AMID KWASU NIKOTYNOWEGO ( witamina B3) - 10mg

KWAS FOLIOWY - 30mcg

witamina B5 - 2,5mg

PYRIDOKSYNA -( witamina B6) - 5 mg

Używaj raz lub dwa razy na dobę przez 21dni by później zaprzestać na okres 7 dni każdego miesiąca.


50ml.

Cena:   PLN 146.45 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości