Login:
Hasło:

Napisz do nas!

Focus - Ingenious 60 tabl.
Focus - Ingenious 60 tabl.

Nasz mózg jest centralną jednostką układu nerwowego, to on jest odpowiedzialny za takie funkcje jak pamięć (zdolności zapamiętywania), szybkość uczenia się, koncentrację oraz wiele innych.


Wraz z wiekiem jakość i poziom tych funkcji spada. Dodatkowo wpływ ma na to dieta, zanieczyszczenie wody, powietrza, toksyny, na które nasz organizm jest wręcz wszędzie narażony oraz coraz wyższy poziom stresu, który towarzyszy nam w codziennym życiu. MODERE - Neways opracował unikatową formułę - Focus (Ingenious), której składniki oraz ich działanie było już znane i używane w medycynie chińskiej, Ayurwedzie jak i również współczesnej medycynie akademickiej.


Focus MODERE (Ingenious) jest formułą, której zadaniem jest usprawnienie wszystkich najważniejszych funkcji mózgu jak i również polepszenie ukrwienia i dotlenienie naczyń krwionośnych w mózgu.


Podstawowymi składnikami preparatu Focus MODERE (Ingenious) są: 5-HTP (HYDROKSYTRYPTOFAN) jest doskonałym neurotranśmiterem serotoniny, która ma bardzo ważny wpływ na nasze ogólne samopoczucie "dobry nastrój" im wyższy poziom serotoniny tym niższe prawdopodobieństwo takich zaburzeń jak np. depresja.


Ponadto 5-HTP pomaga w zwalczaniu bólów głowy powodowanych skurczami mięśni w komórkach nerwowych mózgu.


EKSTRAKT Z MIŁORZEBU JAPOŃSKIEGO

Wspomaga funkcję pamięci oraz jest bardzo pomocny przy zawrotach głowy, które często występują u ludzi starszych, jest również bardzo skuteczny i pomocny w leczeniu ANGIOPATII CUKRZYCOWEJ.


BACOPA MONNIERA

Ekstrakt, jest doskonałym antyoksydantem, który też wspiera takie funkcje mózgu jak pamięć i uczenie się. Bacopa jest również skuteczna jako jeden ze składników zapobiegający wylewowi. Ponadto wskazana w leczeniu oraz wspomaganiu leczenia epilepsji oraz przy dużym obciążeniu umysłowym.


VINPOCETYNA

Kolejny składnik preparatu, można go spotkać m. in. w pobrzeżku przydrożnym - wspomaga prawidłową cyrkulację krwi i tlenu w naczyniach okołomózgowych. Jest również odpowiedzialny za prawidłowy transport glukozy.


HUPERYZYNA (Znana również jako HUPERZYNA)

Pełni istotną rolę w przekazywaniu neurotransmiterów. Ponadto jest doskonała jako prewencja przed wylewem, epilepsją, zalecana w leczeniu choroby Alzheimera oraz demencji starczej.


WITAMINA B-5 (KWAS PANTOTENOWY)

Wspomaga i podnosi poziom wszystkich najważniejszych funkcji mózgu.


EKSTRAKT GOTU KOLI (CENTELLA ASIATlCA)

Wspomaga prawidłowy przepływ krwi w naczyniach mózgowych oraz działa równoważąco na cały układ nerwowy. Gotu Kola jest źródłem takich witamin jak: A, B, E, K oraz magnezu. Jest wskazana w leczeniu bezsenności, bólach głowy oraz nawet zapaleniach skóry. W Indiach Gotu Kola używana jest w leczeniu chorób skóry, syfilisu, reumatyzmu, trądu oraz wielu schorzeń układu nerwowego.


Zalecane dawkowanie Focus MODERE (Ingenious) to 1 tabletka rano - 30 min. przed posiłkiem oraz 1 tabletka wieczorem na 30 min przed snem.


UWAGA! - mogą wystąpić lekkie nudności i mdłości u osób z wrażliwym układem pokarmowym, jeśli takie wystąpią to wtedy zaleca się przyjmowanie preparatu po śniadaniu.


Kobiety ciężarne i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem lub terapeutą.

Cena:   PLN 218.35 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości