Login:
Hasło:

Napisz do nas!

Echinacea (VMM) 50 tabl.
Echinacea (VMM) 50 tabl.

Echinacea MODERE (VMM) - w swej oryginalnej koncepcji receptura tego preparatu była ( i jest ) porównywana do czystości mleka matki ze względu jego właściwości. Stwierdzono,że ta unikatowa receptura pomaga stworzyć taki sam typ równowagi wewnętrznej jak u noworodków.


Jest złożoną formułą wspierającą układ immunologiczny. Ponadto Echinacea MODERE - VMM jest doskanałym wsparciem w leczeniu wielu schorzeń zarówno górnych jak i dolnych dróg oddechowych. Jest zalecany przy ostrych i przewlekłych stanach zapalnych, infekcjach wirusowych, wspomaga leczenie astmy oraz innych schorzeń powodujących zaburzenia układu oddechowego. Ponadto wskazany w leczeniu przeziębień, grypy, infekcji, którym towarzyszy wysoka gorączka.


Echinacea MODERE - VMM jest bardzo silnym immunostymulatorem jak i również wpływa tonizująco na układ nerwowy i pozytywnie na pracę jelita grubego - usprawnia jego perystatykę.


Podstawowymi składnikami są:


JEŻOWKA PURPUROWA(ECHINACEA PURPUREA), która doskonale wspiera wszystkie funkcje układu oddechowego oraz układ immunologiczny.


Ponadto HYZOP LEKARSKI(HYSSOPUS OFFICINALIS).


LIŚĆ DZIEWANNY(VERBASCUM THAPSUS) - Jest zalecany przy astmie, a ponadto zapaleniu płuc, a także wielu dolegliwościach żołądkowych - takich jak skurcze żołądka, biegunka. Liść dziewanny jest też zalecany przy wysokiej gorączce.


KORZEŃ ŻEŃ-SZENIA SYBERYJSKIEGO(ELEUTHEROCOCCI RADIX) -przypisuje mu się właściwości ogólnie rewitalizujące - podnoszące poziom energii, koncentracji, pomaga zniwelować objawy syndromu chronicznego zmęczenia.


Zalecane dawkowanie Echinacea MODERE - w zależności od schorzenia oraz stopnia zaawansowania.

Dawka profilaktyczna to 3 razy dziennie po 2 tabletki przed posiłkiem.


UWAGA ! - preparat nie jest wskazany dla osób po przeszczepach organów oraz cierpiących na schorzenia z grupy auto immunologicznych, takie jak np. : toczeń rumieniowaty. Nie należy preparatu przyjmować dłużej jak 2 m-ce,a potem minimum miesiąc przerwy. Dawkowanie w celach leczniczych należy skonsultować z lekarzem/terapeutą.


Zawartość składników w jednej tabletce:

ECHINACEA - 101mg

ROZMARYN - 68mg

LIŚĆ TYMIANKU - 67mg

HYZOP LEKARSKI - 67mg

JAGODY GŁOGU - 34 mg

MECH IRLANDZKI - 34mg

LIÅšCIE DZIEWANNY - 34mg

ŻEŃ SZEŃ KOREAŃSKI - 34mg


Sposób użycia: Dwa razy dziennie trzy tabletki. Zaleca się przerwanie kuracji raz w miesiącu na trzy do pięciu dni.

Cena:   PLN 109.25 ZAMÓW
Zalecamy przejrzeć:
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości