Login:
Hasło:

Napisz do nas!

Mineral Classic - Maximol 500 ml
Mineral Classic - Maximol 500 ml

PRAWDZIWA BOMBA WITAMINOWA

kompleksowe uzupełnienie mikrosubstancji odżywczych


Mineral Classic MODERE stanowi kompleksowe uzupełnienie podstawowych mikrosubstancji odżywczych, których organizm nie może wytworzyć, a które swym niewystarczającym poziomem zwiększają ryzyko pogorszenia zdrowia. Preparat zawiera nie tylko potrzebne minerały, pierwiastki śladowe, szereg witamin i podstawowych aminokwasów, ale i ważne enzymy, których poziom wyraźnie maleje z wiekiem. Chodzi o doskonały preparat do wzmacniania organizmu, przede wszystkim w okresie wiosennym i jesiennym. Zastosowany opatentowany wielopłytkowy liposomowy system transmisyjny kilkakrotnie zwiększa zdolność przyswajania mikrosubstancji odżywczych w pokarmie (do 92%) a tym samym poprawia ich wykorzystanie przez organizm.


Co to jest? Uzupełnienie minerałów, pierwiastków śladowych i witamin, podstawowych aminokwasów i ważnych enzymów, przetworzonych przy użyciu specjalnej technologii (wielopłytkowy system liposomowy) z przyswajalnością 92% zalicza się do silnych antyutleniaczy.


Do czego jest zdolny? Wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga regenerację organizmu, poprawia przemianę materii w organizmie, zabezpiecza równowagę rozwoju fizycznego i umysłowego.


Mineral Solution i Mineral Classic MODERE to idealne suplementy żywności na każdy dzień, nasycone życiodajnymi minerałami w postaci jonowej, witaminą C, kompleksem witaminy B, aminokwasami, roślinnymi składnikami chemicznymi, cukrami z owoców oraz wielocukrami. Te wyśmienite mikstury o wspaniałym działaniu są utrzymane w ich naturalnym stanie chemicznym i mogą być bardzo dobrze wchłaniane przez organizm człowieka.


Co przynosi? Uczucie zdrowia, żywotności i harmonii.


Nasz organizm potrzebuje ponad 70 minerałów do prawidłowego funkcjonowania. Większość z tych minerałów występuje w zjonizowanej formie w naszym organizmie jako związki organiczne takie jak: fosfolipidy, enzymy, hormony oraz podstawowe białka.


Nasz organizm składa się w 18,5% z węgla, który jest podstawowym składnikiem wszystkich niemal związków organicznych. Ponadto nasz organizm potrzebuje 7 "głównych" pierwiastków do prawidłowego funkcjonowania organizmu: wapnia, fosforu, potasu, siarki, sodu, chloru oraz magnezu. Niedobór (brak) tych pierwiastków może wywołać poważne zaburzenia w organizmie.


Minerały to 4% masy naszego ciała - włączając w to wapno i fosfor, które stanowią 75% tej masy pełniąc funkcję podstawowych składników budulcowych układu kostnego.


Skład: Cały zespół substancji mineralnych i śladowych (usunięty glin, ołów, kadm, arsen), zespół witamin i aminokwasów, zespół enzymów.


MAXIMOL to m. in. 11 witamin - witaminy z grupy B - B2, B1, B12, B6, BIOTYNA, WITAMINA D3, WITAMINA E, A oraz C.


Ponadto 67 substancji mineralnych, 3 grupy enzymów m. in. AMYLAZY i LIPAZY ORAZ 61 AMINOKWASÓW M. IN.: ALANINA, ARGINIA, GLICYNA, KWAS GLUTAMINOWY I ASPARAGINOWY, IZOLEUCYNA, LEUCYNA, LIZYNA, PROLINA, SERYNA oraz wiele innych.


Kolejnym ze składników jest KWAS FULWENOWY, który jest bardzo aktywnym antyutleniaczem oraz wpływa pozytywnie na poziom przyswajalności witamin i minerałów.


Zalety w punktach:

• Maximol Mineral Matrix™, to nowoczesne połączenie minerałów i pierwiastków śladowych

• doskonały suplement żywności

• bogaty w wartościowe witaminy, jak wit.C i kompleks wit.B,

• zawiera ekstrakty z owoców o wysokim potencjale antyoksydacyjnym

• zawiera aminokwasy, ważne do produkcji i zachowania białek w organiźmie,

• zawiera wielocukry FOS (Fructooligosacharide), wspomagające rozwój pożytecznej flory bakteryjnej

• doskonały smak owocowy


Ingredients: Water, Magnesium Gluconate, Acidity Regulator: Citric Acid, Calcium Lactate, Calcium Gluconate, Ascorbic Acid, Potassium Chloride, Preservative: Potassium Sorbate, Ferrous Gluconate, Zinc Citrate, Nicotinamide, Sea Salt, Calcium D-pantothenate, Copper Gluconate, Pyridoxine Hydrochloride, Biotin, Riboflavin, Manganese Sulphate, Thiamin Hydrochloride, Chromium (III) Chloride, Sodium Molybdate, Sodium Selenite, Folic Acid, Potassium Iodide, Inulin, Cyanocobalamin, Rice Protein Concentrate.


Dawkowanie: raz lub dwa razy dziennie 2 wieczka na pusty żołądek. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć, po otwarciu przechowywać w lodówce. Maximol jest zalecany dla każdej grupy wiekowej, nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań.

Cena:   PLN 141.95 ZAMÓW
Katalog MODERE Neways Polska

Wiadomości

Wszystkie nowości